Testuj system przez 30 dni za darmo!

 

Nic prostszego! Kliknij przycisk „uruchom wersję testową”, i aktywuj Cs-Cart tylko dla siebie. My przygotujemy odpowiednią wersję systemu Ultimate lub Multi-Vendor przekażemy ci dane do logowania. Wszytko to na naszym serwerze bez jakichkolwiek opłat. Przez 30 dni będziesz miał dostęp do pełnej wersji bez żadnych ograniczeń.

Autorami oprogramowania, które liczy ponad 35 000 wdrożeń sklepów internetowych na całym świecie, są Rosjanie. Cs Cart jest programem nowoczesnym i niezawodnym,
przeznaczonym zarówno dla małych, średnich, jak i dużych firm. Możesz wybudować na nim skromny i lokalny sklep internetowy, ale również potężną platformę działającą na rynkach międzynarodowych. Oprogramowanie Cs-Cart jest rozwiązaniem, które zawsze kroimy na miarę Twoich potrzeb. Przekonaj się i zobacz, w jak prosty i szybki sposób możesz otworzyć swój sklep internetowy!

Jak krok po kroku stworzyć sklep internetowy z oprogramowaniem Cs-Cart?

 

 1. Po pierwsze: Zakup licencji i jej instalacja.
 2. Po drugie: Wybór szablonu graficznego. W licencji otrzymujesz możliwość wyboru jednego z zainstalowanych szablonów i jeżeli któryś od razu przypadnie Tobie do gustu, nie pozostaje Ci nic innego, jak ładować swoje produkty i z miejsca rozpocząć ich sprzedaż. Jeżeli natomiast chciałbyś, abyśmy stworzyli dla Ciebie indywidualny projekt graficzny Twojego sklepu, musisz założyć, iż potrwa to około 6 tygodni dłużej. Tyle czasu potrzebujemy na przeprowadzenie z Tobą odpowiedniego wywiadu, przygotowanie dla Ciebie właściwej propozycji szablonu graficznego, naniesienie poprawek (jeżeli będą konieczne) oraz wdrożenie ostatecznej, zaakceptowanej przez Ciebie wersji.
 3. Po trzecie: Dodatki. Jeżeli będziesz zainteresowany zainstalowaniem dodatkowych modułów, by poszerzyć funkcjonalność swojego sklepu, nie stanowi to dla nas absolutnie żadnego problemu. Indywidualne rozwiązania to nasza specjalność.
 4. Po czwarte: Produkty. Ładujesz produkty i testujesz swój nowy sklep internetowy.
 5. Po piąte: Zdobywasz swoich pierwszych klientów. W tym momencie doceniasz system, który pozwala Ci w sposób sprawny, szybki i przyjemny zarządzać pierwszymi oraz dalszymi zamówieniami.

Poznaj system Cs-Cart

Gotowy od zaraz!

 

Cs-Cart jest jednocześnie prostym i zarazem bardzo rozbudowanym oprogramowaniem dla sklepów internetowych. Wszystkie narzędzia, niezbędne do szybkiego rozpoczęcia sprzedaży w sieci, są dostępne zaraz po instalacji programu. Wystarczy włączyć kilka podstawowych ustawień, dodać swoje produkty do sklepu i z miejsca możesz rozpocząć ich sprzedaż.

cart-box
uwaga

Oryginalny wygląd

 

Oprogramowanie Cs-Cart idzie w parze z  nowoczesnym, pięknie zaprojektowanym oknem witrynowym. Użyj jednego z fabrycznie zainstalowanych szablonów lub w sposób szybki i nieskomplikowany utwórz własny. Wbudowany edytor tematyczny pozwoli Ci dostosować wygląd  Twojego sklepu bez znajomości HTML czy CSS. Istotne jest również to, że każdy szablon dostępny jest w wersji responsywnej.
Jeżeli chcesz jednak, aby twój sklep był jedyny w swoim rodzaju, możemy wykonać dla Ciebie nietuzinkowy projekt graficzny szablonu.

Szybki i stabilny

 

System Cs-Cart jest od wielu lat rozbudowywany i przystosowywany do nowych technologii, przez co jest szybki i nie wymaga zakupu dodatkowego wspomagania w serwerowni. Inwestujemy dużo w wydajność i szybkość, aby zapewnić płynne zakupy
wszystkim odwiedzającym sklepy oparte na oprogramowaniu Cs-Cart.

rocket
panel-tryb

Potężny panel administracyjny

 

Cs-Cart jest wprost przeładowany użytecznymi funkcjami e-commerce. Należą do nich m.in.:

– narzędzia promocji i marketingu,

– mechanizm integracji z głównymi usługami wysyłkowymi i płatnościami,

– powiadomienia e-mail i sms,

– program lojalnościowy,

– kupony rabatowe,

i wiele innych, pomocnych w sprzedaży internetowej, narzędzi.

Wiele sklepów w jednym systemie

 

Dzięki systemowi Cs-Cart możesz uruchomić kilka sklepów internetowych z różnymi produktami z odmiennych branż i zarządzać nimi z jednego panelu administracyjnego. Możesz dodać tak dużo okien witrynowych, jak tylko potrzebujesz. Okna te mogą być zarządzane indywidualnie, a każde z nich może posiadać swój własny projekt, produkty i klientów.

one-panel
multivendor

Multivendor

 

Multi-Vendor jest specjalną wersją oprogramowania CS-Cart. Umożliwia on stworzenie platformy handlowej dla niezależnych sprzedawców lub wirtualnego pasażu handlowego z oddzielnymi działami, gdzie wielu sprzedawców może zarządzać sprzedażą swoich produktów za pomocą jednego, wspólnego sklepu internetowego.

Sprytne wyszukiwanie

 

Cs-Cart pozwala użytkownikom na wyjątkowo szybkie i inteligentne wyszukiwanie produktów, dzięki znakomitemu narzędziu dostarczanemu przez Searchanise. gdy klient w wyszukiwarce wpisuje jakąś frazę, wyświetlają się podpowiedzi i/lub produkty związane z wpisywaną frazą. Dzięki temu klient może szybciej znaleźć to czego szuka.

szukaj
dodatki

Pisanie dodatków

 

Zdarzają się sytuacje, kiedy na rynku nie ma dostępnych pewnych modułów lub Twoje potrzeby wymagają modyfikacji, czy też napisania dodatkowego kodu źródłowego. Na życzenie klienta piszemy dedykowane rozwiązania (moduły oraz modyfikacje), od małych banalnych zmian typu export produktów do pliku xml, po zaawansowane integracje z programami księgowymi.

Support

 

Przy zakupie licencji Cs-Cart każdy otrzymuje dodatkowo roczne wsparcie techniczne ze strony Draft Interactive. Stale stawiając na rozwiązania usprawniające i ułatwiające komunikację z naszymi klientami, uruchomiliśmy specjalny system Draft Task, który wspomaga nas przy przyjmowaniu, realizowaniu oraz rozliczaniu zgłoszeń technicznych.

support
pigulka

Nasza pigułka CS-Cart zawiera:

 

Program do prowadzenia sklepu internetowego CS-Cart (1 storefont z możliwością prowadzenia kolejnych sklepów) z polską wersją językową

 • Systemy płatności (PayU.pl, Dotpay, Przelewy24, eCard )
 • Moduły porównywarek cen (Ceneo, Nokaut, Skąpiec, Radar, Oferciak, Okazje, Zakupomat, Sklepy24)
 • Status dostępności towaru – ustaw dostępność lub termin dostawy przy produkcie
 • Hurtowa zmiana cen ze względu na cechę produktu – zmień szybko ceny produktów mających określoną cechę
 • Nalepki adresowe – szybko wydrukuj naklejki na paczki
 • Aktualizacja kursów walut – zawsze aktualne kursy walut w sklepie
 • Hurtowa zmiana statusów zamówień – zmieniaj masowo statusy zamówień
 • Dokumentacja w języku polskim w postaci pliku pdf
 • Bezpłatna instalacja programu na wybranym hostingu
 • Darmowe wsparcie techniczne poprzez rok

Przetestuj nasze demo

Cs-Cart

Strona sklepu Cs-Cart: http://cs-cart.draftstudio.pl/
Panel administracyjny: http://cs-cart.draftstudio.pl/admin.php

login: demo@draft.pl
Hasło: admin

Multi-Vendor

Strona sklepu Multi-Vendor: vendors.draftstudio.pl
Panel administracyjny: vendors.draftstudio.pl/admin.php

login: admin@draft.pl
Hasło: admin

Panel sprzedawcy: http://vendors.draftstudio.pl/vendor.php

login: vendor@example.com
Hasło: vendor

Dlaczego licencja, nie abonament?

 

Już spieszymy z odpowiedzią. Zakupując licencję na oprogramowanie Cs-Cart dla swojego sklepu, zakupujesz również prawa do jego własności. W momencie zakupu, masz pełne i dożywotnie przywileje związane z prowadzeniem swojego biznesu w sieci, otrzymujesz na niego gwarancję, wielomiesięczne wsparcie techniczne oraz pełne możliwości oferowane przez twórców oprogramowania.
Dlaczego nie miałbyś zdecydować się na rozwiązanie abonamentowe? W rozwiązaniu abonamentowym, co miesiąc płacisz dostawcy systemu e- commerce za wynajem sklepu internetowego, ale niezależnie od czasu użytkowania (czy minie 1 rok, czy 5 lat), nigdy nie otrzymasz praw do jego własności. Zadaj sobie pytanie, która z opcji jest bardziej opłacalna w Twoim przypadku i na której najbardziej Tobie zależy? Czy wolisz być właścicielem swojej inwestycji, czy płacić co miesiąc za jej wynajem?

Kup licencję systemu Cs-Cart

Cena: 2490 zł (netto)

Kup Teraz

Kup licencję systemu Cs-Cart Multi-Vendor

Cena: 6490 zł (netto)

Kup Teraz
CS-cart

Zobacz, jak prosty jest w obsłudze Cs-Cart

Indywidualna grafika dla Twojego sklepu

Wraz z licencją otrzymujesz responsywny szablon sklepu internetowego, który w ławy sposób można dostosować do swoich potrzeb. Jeżeli jednak nie będzie to wystarczające rozwiązanie nasza firma wykona projekt indywidualnej grafiki i wdroży do sklepu. Można również skorzystać z gotowych szablonów dostępnych w Marketplace. Poniżej przedstawiamy nasze przykładowe realizacje.

Co wyróżnia system Cs-Cart? Czym różni się od innych oprogramowań dla sklepów internetowych?

 

Inne firmy twierdzą, że Twoje potrzeby związane ze sklepem są niemożliwe do spełnienia? Znamy to. Zdecydowana większość systemów sklepów internetowych dostępnych w Polsce, oferuje wyłącznie określony zestaw funkcjonalności, a dostawca oprogramowania jest zamknięty na wprowadzanie do niego jakichkolwiek zmian. O ile taki prosty sklep sprawdzi się przy prowadzeniu w małym biznesie, tak jeśli potrzebujesz czegoś więcej – taki sklep po prostu Cię ograniczy. Dlatego też, jeżeli posiadasz specyficzne wymogi dotyczące swojego sklepu internetowego, system Cs-Cart jest stworzony dla Ciebie. Dlaczego? Ponieważ umożliwi Ci on nielimitowane rozbudowanie sklepu teraz jak i w przyszłości. A my zrobimy wszystko to, czego będziesz potrzebował- bez wyjątku. Rozbudujemy dla Ciebie system o moduły/dodatki, które (wcześniej przetestowane na deklarowanej wersji) ze 100% pewnością zadziałają w Twoim sklepie.

cs-cart

Jakie korzyści daje Tobie Cs-Cart? Jak wygląda Twoja praca z systemem Cs-Cart? Jakie są ułatwienia, udogodnienia?

 

 • Cs- Cart jest systemem sprawdzonym i stale rozwijanym od wielu lat – jego drobne modyfikacje i poprawki systemowe udostępniane są w ramach zakupionej licencji za darmo, średnio co dwa miesiące.
 • Cs- Cart umożliwia Tobie połączenie sklepu z blogiem w jednym miejscu, bez konieczności zakupu dodatkowej domeny.
 • Każdy produkt dodawany do sklepu może mieć nieograniczoną ilość przypisanych mu wariantów, czyli np. rozmiar odzieży, kolor oraz inny istotny akurat dla produktu, który sprzedajesz.
 • Dla każdego z wariantu możesz stworzyć osobny stan magazynowy.
  Mapowanie kosztów dostawy, z precyzją co do konkretnego adresu, który wybierzesz.
 • Zwroty i reklamacje tworzą dodatkową listę, którą możesz na bieżąco uzupełniać i zmieniać w niej statusy. Masz możliwość ustawienia sobie czasu zwrotu dla każdego produktu, wyższego niż 14 dni.
 • Cs-Cart jest przystosowany i zoptymalizowany pod kątem SEO. Jeżeli jednak Twoje potrzeby będą wyższe, to bez konieczności przebudowy kodu źródłowego można tworzyć reguły z poziomu panelu administracyjnego. Reguły możesz tworzyć dla produktu, grupy produktów, kategorii, grup kategorii, stron statycznych i grup stron statycznych, a także w innych kombinacjach, które nie zostały wymienione.

Najczęściej zadawane pytania:

Jakie są zalety zakupu gotowego oprogramowania?

Niektóre produkty lub ich indywidualny proces sprzedaży mogą wymagać swoistych modyfikacji systemowych. Cs-Cart jest przystosowany do sprzedaży każdego typu produktu, niezależnie od branży. Podstawową zaletą zakupu gotowego oprogramowania jest czas jego uruchomienia, omija Cię wielomiesięczne wdrażanie i testowanie dedykowanych rozwiązań.

Czy opłata za sklep jest jednorazowa, czy abonamentowa?

Jednorazowa. W ramach zakupu licencji otrzymujesz wszystkie narzędzia niezbędne do rozpoczęcia sprzedaży internetowej.

Jak zainstalować oprogramowanie Cs-Cart?

Kupując u nas licencję, otrzymujesz usługę instalacji w pakiecie. Jeżeli jednak chcesz to zrobić samemu, instalacja powinna zająć Ci maksymalnie 5 minut. Wystarczy skopiować i rozpakować pliki z otrzymanej paczki instalacyjnej i poprzez wywołanie adresu twojadomena.pl/instal.php wypełnić formularz z nazwą sklepu, adresem, nazwą bazy danych i hasłem, oraz podać login i hasło administratora. Po wykonaniu tych kroków, wystarczy kliknąć „Instaluj”. Po zakończeniu procesu instalacyjnego sklep jest gotowy do użytku.

Czy mogę odsprzedać licencję?

Licencja jest przypisana do konkretnej domeny, więc jeżeli chcesz ją sprzedać musisz to zrobić wraz z domeną.

Czy mogę przetestować oprogramowanie Cs-Cart?

Tak, istnieje 30-dniowa wersja testowa, którą możesz zainstalować na swoim serwerze lub zgłosić się do nas z prośbą o instalację indywidualnej kopii.

Czy sklep będzie zintegrowany z Allegro?

Nie, ale istnieje możliwość zakupu dodatku integracyjnego z platformą Allegro.

Czy poza opłatą za licencję, płacę za dodatkowe funkcje w sklepie?

Gdyby okazało się, że wśród tych 50-ciu dodatków, które otrzymujesz w standardowym pakiecie przy zakupie licencji, pojawiło się zapotrzebowanie na nadprogramowy moduł – na stronie www.marketplace.cs-cart.com dostępnych jest ich ok. 400 sztuk, które na Twoje życzenie możemy zakupić i zainstalować.

Czy mogę liczyć na bezpłatne wsparcie techniczne?

Oczywiście, wraz z zakupem licencji otrzymujesz pakiet godzin do wykorzystania przez rok od zakupu licencji. W ramach tych godzin oferujemy Tobie pomoc w konfiguracji i modyfikacji sklepu podczas jego użytkowania. Istnieje możliwość poszerzenia pakietu serwisowego dostosowanego do potrzeb klienta.

Czy wraz z licencją otrzymuję hosting dla swojego sklepu?

Nie. Ale mamy możliwość udostępnienia przestrzeni serwerowej przystosowanej do potrzeb systemu Cs-Cart.

Kupuję licencję Cs-Cart w sklepie internetowym i co dalej?

Po zaksięgowanej płatności, otrzymujesz na wskazany e-mail paczkę instalacyjną wraz z licencją i fakturą za jej zakup. Jeżeli będziesz potrzebował pomocy w instalacji systemu, w odpowiedzi prosimy o podanie danych do logowania na serwer i do panelu serwera.

Zostaw nam  swoje dane, oddzwonimy do Ciebie tak szybko, jak będzie to możliwe.

Imię i nazwisko
Telefon:*
E-mail:*

Opinie klientów

„CS-Cart to moim zdaniem najlepsze na polskim rynku oprogramowaniu do prowadzenia sklepu internetowego.
Bogata, unikatowa funkcjonalność, intuicyjny panel administracyjny, dobra cena w porównaniu do tego, co oferuje.”

Bogdan Lorenc

„Spośród wszystkich systemów dostępnych na polskim rynku, Cs-Cart jest po prostu najlepszy i najbardziej pewny. Długo szukałem oprogramowania,
które spełni moje oczekiwania w 100%, bez konieczności inwestowania miliardów. Cs-Cart daje mi pewność, że niezależnie od tego, w jakim kierunku rozwinie się moja firma,
sklep będzie rozwijał się razem z nią (bez ograniczeń).”

Krzysztof Bętkowski

„Z początku bardzo sceptycznie podchodziłam do tego oprogramowania. Dziś już wiem, dlaczego. Zwyczajnie go nie znałam. Po szczegółowym zapoznaniu się z jego
funkcjonalnościami oraz po przetestowaniu wersji demo, stwierdziłam, że jest to dokładnie takie rozwiązanie, którego poszukiwałam. Korzystam z niego od 3 lat i niezmiennie
cały czas mnie zaskakuje. Bez problemu radzę sobie z obsługą sklepu sama, a w razie jakichkolwiek awarii – mogę liczyć na błyskawiczną pomoc techniczną ze strony Draft Interactive.”

Magda Świerlikowka

Kup licencję systemu Cs-Cart

Cena: 2490 zł (netto)

Kup Teraz

Kup licencję systemu Cs-Cart Multi-Vendor

Cena: 6490 zł (netto)

Kup Teraz
CS-cart