Szumisie

Szumisie to 3 szumiące Rodzinki: Słodziaki, Bystrzaki i Lulusie.
Szumisie banner
Szumisie logo
Szumisie widok na desktopie
Szumiące misie, które powstały po to, żeby Maluszki mogły spokojnie spać. Noworodki i niemowlaki lubią zasypiać przy szumie, bo pamiętają ten dźwięk z brzucha Mamy. Wycisza je, uspokaja i pomaga zasnąć.
Szumisie widok na telefony
Tak niezwykły produkt potrzebuje niezwykłej oprawy. Dla klienta wykonaliśmy sklep internetowy oparty na Cs-Cart w wersji Ultimate który ma osobny storefront na różne części świata. Przepiękny szablon graficzny współdzielą wszystkie kraje w których jest dostępny produkt, został wyposażony w moduł personalizacji produktu. Każdy klient przed zakupem może sprawdzić jak będzie wyglądał jego produkt po spersonalizowaniu. UX zaprojektowany tak aby w łatwy sposób odnaleźć potrzebne informacje a proces zakupowy nie sprawiał żadnego problemu.
Szumisie widok na desktopie
Kolejnym zadaniem było wykonanie platformy B2B i synchronizacja z systemem ERP Navireo. Klient biznesowy otrzymuje aktualne informacje i jego transakcjach , limitach kredytowych i posiada dostęp do wszystkich dokumentów. Każdy z nich ma przypisanego opiekuna do którego ma łatwy kontakt przez platformę B2B. System wykorzystuje wspólny panel systemu Cs-Cart Ultimat.