rozany_zdjecie_wyrozniajace

Różany Zakątek

Nasza współpraca z Kwiaciarnią Różany Zakątek w Poznaniu obejmowała: wykonanie projektu strony internetowej oraz opracowanie zawartych w niej tekstów, sesję zdjęciową produktów a także stworzenie katalogu z proponowaną ofertą Kwiaciarni. Dodatkowo obsługujemy Kwiaciarnię w zakresie prowadzenia fanpage na Facebooku.

Jaki powstał z tego efekt? Sami zobaczcie!

Bardzo prosta i jednocześnie atrakcyjna oraz nowoczesna witryna zaprojektowana zgodnie z oczekiwaniami naszej klientki. Zaproponowaliśmy rozwiązanie typu „one page”, gdzie wszystkie sekcje, umieściliśmy jedna pod drugą. Zarówno kliknięcie odpowiedniego linku w menu głównym, jak i scorellowanie w dół, powodują że użytkownik płynnie zostaje przeniesiony do kolejnego poziomu tematycznego. Efekt paralaksy sprawia, że strona jest bardzo wygodna i przyjemna w nawigacji.  Każdy klient jest w stanie w kilka sekund zorientować się w ofercie Kwiaciarni, a dosłownie chwilę dłużej zajmie mu poznanie jej najistotniejszych szczegółów.

Współpraca z Kwiaciarnią Różany Zakątek obejmowała także sesję zdjęciową personelu oraz oferowanych przez nią produktów. Tak więc wszystkie zdjęcia umieszczone na tej stronie są naszego autorstwa.

Po przeprowadzeniu profesjonalnej sesji zdjęciowej, przygotowaliśmy projekt katalogu z aktualną ofertą dostępną w Kwiaciarni. Wszystko spięte w segregatorze, który na bieżąco można uzupełniać o kolejne karty z produktami.

Rozpoczynając współpracę z Kwiaciarnią w zakresie obsługi social media, jej fanpage na Facebooku miał 5 polubień strony. Konieczne było opracowanie strategii komunikacji, a także małe przeszkolenie zespołu, mające na celu wyjaśnienie zasad funkcjonowania fanpage i przedstawienie im harmonogramu działań. Od niecałego miesiąca systematycznie wdrażamy zaplanowane koncepcje, z każdym dniem zdobywając nowe grono fanów. Z okazji Dnia Matki przygotowaliśmy dla Kwiaciarni film promujący, którego celem było pozyskanie nowych polubień strony.

Bo Mama jest najlepsza na świecie! from Draft on Vimeo.

wróć do listy realizacji