Co o nas mówią klienci?

Referencje

logo_taste

Magdalena Świerlikowska

Managing Director

„Współpraca przy tworzeniu naszej nowej strony przebiegła bardzo sprawnie.

Na plus przemawia miły i rzeczowy kontakt, szybka reakcja na obiekcje i problemy, przejrzystość i co najważniejsze – terminowość.

Od początku było też określone, bez mydlenia oczu, że dana opcja będzie np. niewykonalna, bardzo droga, albo niepraktyczna.

Z końcowego efektu jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno przy przyszłych zleceniach będziemy korzystać z usług Draft Interactive.”

logo-TH

Joanna Wrońska

Właściciel firmy

„Pan Łukasz to grafik z pasją. Cechuje go terminowość oraz profesjonalizm w wykonaniu zlecenia. Ma odpowiedialne i drobiazgowe podejście do powierzonych zadań. Realizując je spełnia określone założenia, a przy tym dobrze się bawi. Elastyczność Pana Łukasza i konkretne odpowiedzi na zadawane pytania świadczą o dużej wiedzy i doświadczeniu.
Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Łukasza i cały zespół Draft Interactive.
Serdecznie dziękuję za współpracę.”

Zobacz w PDF
logo-rozanyzakatek

Aleksandra Przybyła-Kajda

Właściciel firmy

„Draft Interactive, to profesjonaliści pracujący z pasją. Nie tylko sprawnie przygotowali dla mnie nowoczesną stronę internetową kwiaciarni, ale również udzielili kilku porad dotyczących reklamy mojej firmy.”

logo-pdg

Marta Gruca – Serek

Dyrektor Administracji

„Z całą odpowiedzialnością możemy zarekomendować Draft Interactive. Pan Łukasz Gill wykazując się profesjonalizmem, elastycznym podejściem do klienta oraz kreatywnością, przygotoał dla Pharma Distribution Group sp. z o.o. kocepcję nowego układu graficznego strony www.ezamowienie.pl.
Mieliśmy również przyjemność współpracować z Draft Interactive podczas realiacji kampanii mailingowych. Pan Łukasz zawsze wywiązywał się z realizacji zleceń terminowo proponując nieszablonowe rozwiązania.
Biorąc pod uwagę powyższe, zdecydowanie polecamy Draft Interactive oraz współpracę z Panem Łukaszem Gillem.”

Zobacz w PDF
Loga3-Ekspol_03

Michał Maliński

Właściciel firmy

„Od dłuższego czasu regularnie współpracujemy z firmą Draft Interactive, jest to firma bardzo nam przyjazna i zawsze bez zastrzeżeń wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Zawsze możemy liczyć na fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę.”

logo-referencje

Urszula Klimiuk-Sadowa

Właściciel firmy

 

„Do agencji Draft Interactive trafiłam, poszukując dobrego oprogramowania. Zarówno wybór firmy, jak i oprogramowana okazał się idealny.
Pan Łukasz oraz pozostali pracownicy firmy-wielkie ukłony dla Pani Magdy- wykazali się profesjonalizmem, kreatywnością i zaangażowaniem przy realizacji projektu. Zawsze dostępni, pełni nowych pomysłów z indywidualnym podejściem do klienta. Mam nadzieję w dalszej pracy korzystać z ich wsparcia i doświadczenia.
Praca z Panem Łukaszem to przyjemność, profesjonalista w każdym calu.
Szczerze polecam współpracę z Draft Interactive.”