Grafika komputerowa

Projektowanie to usługa, bez której trudno wyobrazić sobie naszej pracy. Czysty, przejrzysty projekt, trafiający w punkt przekazu to najważniejsze cechy naszych prac graficznych.

Wykonujemy projekty stron i sklepów, opakowań i kalendarzy, logotypów i wszystkiego co można z wizualizować.

Koncepcja

Jak powiedział Albert Einstein „WYOBRAŹNIA JEST WAŻNIEJSZA OD WIEDZY, PONIEWAŻ WIEDZA JEST OGRANICZONA.”

Od uruchomienia wyobraźni zaczynamy pracę nad koncepcją, korzystając z całej posiadanej wiedzy.

Makieta

Prototypy i projekty użyteczność aplikacji i serwisów zaczynamy od stworzenia makiet UX-owych. Przedstawienia na nich funkcję, bloki tekstowe, akcje i bloki graficzne.

Tworząc makiety skupiamy się na tam jak ma działać serwis a nie jak wyglądać. Dzięki tym działaniom osiągamy skuteczną komunikację i dajemy użytkownikowi intuicyjny i łatwy w użytkowaniu system. Dopiero na podstawie makiet zostaje przygotowana finalną szatę graficzną. Przed rozpoczęciem prac nad makietami, spotykamy się z klientem na wspólnych warsztatach aby wymienić się doświadczeniem i oczekiwaniami.

Projekt

Ilu ludzi na świecie tyle gustów graficznych, czasami jednak może okazać się że pierwszy przedstawiony projekt nie przypadł do gustu.

Wtedy przygotowujemy kolejną propozycję z innym charakterem. Oczywiście nie robimy tego w nieskończoność, zakładamy że maksymalnie 3 różne projekty pozwolą nam osiągnąć oczekiwany efekt, a jeden z nich możemy dopracować do perfekcji.

Grafika miasta - słońce
Grafika miasta - tło
Grafika miasta - środek
Grafika miasta - front

Druk

Gdy już przebrniemy przez powyższe etapy i wylądujemy na ziemi, niektóre z projektów muszą zostać wydrukowane.

Jak przygotować projekt do druku?
O to nie musisz się martwić. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam na przygotowanie idealnych plików do druku cyfrowego, offsetowego w różnych technologiach na różnych materiałach. Nasz wieloletni partner, drukarnia EuroPrint zajmie się wydrukowaniem i dostawą materiałów po wskazany adres.

grafika dom