Mint2Print

Produkuje różnorodne produkty reklamowe. Dzięki nim odpowiednio wyeksponujesz swoją markę, zaprezentujesz nowy produkt, wyróżnisz swoją firmę na targach branżowych albo poinformujesz klienta o aktualnych promocjach. Lekka konstrukcja to ich największy atut
Mint2print banner
Mint2print logo
Mint2print widok na desktopie
Projekt miał kilka podstawowych założeń które musiały być spełnione na samym początku. Przejrzysta komunikacja o oferowanych produktach, samodzielne zarządzanie projektami przez klienta, automatyka procesów sprzedaży.
Zaczęliśmy od starannie przygotowanych Makiet UX, specyfikacji technicznej kreatora wydruku i walidatora plików pdf. Szata graficzna to tylko wisienka na torcie całego projektu.
Mint2print widok na telefony
Wersja mobilna sklepu mint2print.pl pozwala swobodnie przeglądać stronę, korzystać z kreatora, zapisywać i powielać projekty na koncie użytkownika. Gotowe projekty wykonane poza sklepem, sprawdzane są przez system poprawności pliku który zostaje przekazany wraz z zamówieniem do produkcji. Dzięki temu firma oszczędza czas na weryfikacji poprawności dostarczonego dokumentu.
Mint2print widok na desktopie
Sklep ma nasze ciągłe wsparcie i rozwój. Wykonujemy materiały promocyjne, banery, landingi i krótkie animacje na potrzeby socialmedia. Dzięki tym działaniom mint2print.pl idzie za potrzebami klienta i nowymi technologiami.
 
Przejdź do filmów