Kreativia

To drukarnia wielkoformatowa, dostawca systemów napinania tkanin Smart Frame oraz system informacji wizualnej. Ich główna cecha to dbałość o szczegóły i automatyka zadań. Dzięki naszej pomocy stworzyliśmy sklepy internetowe i system B2B.
Kreativia banner
Kreativia logo
Kreativia widok na desktopie
Pracę zaczęliśmy od systemu B2B dla obecnych i nowych partnerów firmy. Podstawowy cel to automatyzacja wycen zamówień. Karta produktu została przerobiona na intuicyjny kalkulator z którego z łatwością mogą korzystać eksperci jak i osoby z minimalną wiedza techniczną sprzedawanych systemów. Klienci biznesowi do dyspozycji mają specjalnie zaprojektowany schowek z wygenerowanych produktów i ofertami które w łatwy sposób mogą zapisać do formatu pdf.
Kreativia widok na tablecie
Kreativia widok na telefonie
Kolejne projekty to sklepy mint2print.pl i smartdecoshop.pl to oferta dla firm i klientów indywidualnych również z kalkulatorami i kreatorami produktów. Całość oczywiście na silniku Cs-Cart Ultimate. Dodatkową zaletą sytemu jest automatyzacja procesu sprawdzania poprawności dokumentu. Walidator sprawdza wymiary, dpi, i system kolorów. Prawidłowe projekty prezentuje na wizualizacji. W zakres prac wchodzą projekty graficzne, animacje video i animacje 3D. Do dziś wspieramy rozwój i promocję firmy.