Internet

Strony i sklepy internetowe w wersjach mobilnych

Strony Internetowe

Nie mówimy o konieczności istnienia twojej firmy w wirtualnym świecie – my wprowadzamy cię w ten świat!

Projektowanie stron internetowych

 

Tworząc stronę internetową, za każdym razem dopasowujemy jej projekt do branży, w której funkcjonuje firma. Profil działalności przedsiębiorstwa oraz potrzeby, które ma zaspokajać, są więc fundamentem, na podstawie którego określamy styl prezentowania informacji na stronie.

Odmienny układ graficzny oraz rozstaw informacji na witrynie będzie miał serwis dla lekarza, inny dla projektanta odzieżowego, a jeszcze inny dla warsztatu samochodowego. Dzięki naszej wiedzy oraz doświadczeniu jesteśmy specjalistami w tworzeniu serwisów internetowych w taki sposób – aby były zarówno atrakcyjne wizualnie i wzbogacone efektowną grafiką, ale także intuicyjne i przyjazne dla użytkowników oraz właściwie indeksowane w wyszukiwarkach.

logocms

System zarządzania treścią

Autorski system ułatwiający aktualizację treści na stronie. Każdy instalowany CMS dopasowany jest do potrzeb klienta. Możliwe są takie zmiany jak: aktualizacja tekstów, dodawanie nowych zdjęć, tworzenie/edycja galerii, dodawanie nowych stron i pozycji w menu. Edytowanie treści nie wpływa na układ strony, co zabezpiecza przed niepożądanymi zmianami, a strona zawsze wygląda jak w pierwotnym projekcie.

Zobacz nasze demo

www.demo.draftstudio.pl
Panel: www.demo.draftstudio.pl/admin
Login: demo
hasło: admin

Responsywne sklepy Internetowe

Sprzedajesz przez Internet, czy dopiero zaczynasz?

A może chcesz stworzyć zaawansowaną platformę handlową, która będzie skupiała wielu niezależnych sprzedawców? Do realizacji tych celów potrzebny będzie Tobie nasz system. Łatwy w obsłudze, intuicyjny, z wieloma dodatkami, motywami i funkcjami, które możesz dowolnie rozszerzać sam bez pomocy programisty. Sklepy internetowe oparte na oprogramowaniu Cs-Cart oferują nieograniczony zakres możliwości, a co za tym idzie – stabilne i profesjonalne funkcjonowanie Twojego sklepu w sieci.

Indywidualną grafikę oraz swoistą konfigurację sytemu zawsze dopasowujemy do Twoich potrzeb.

Zobacz nasze demo!

Demo jest pełną wersją programu bez ograniczeń w edytowaniu. Każdy może zmieniać jego układ oraz zawartość, dlatego czasami to, co zobaczysz po wejściu może cię zaszokować.

Strona sklepu Cs-Cart: http://cs-cart.draftstudio.pl/
Panel administracyjny: http://cs-cart.draftstudio.pl/admin.php

login: demo@draft.pl
Hasło: admin

Strona sklepu Multi-Vendor: vendors.draftstudio.pl
Panel administracyjny: vendors.draftstudio.pl/admin.php

login: admin@draft.pl
Hasło: admin

Panel sprzedawcy: http://vendors.draftstudio.pl/vendor.php

login: vendor@example.com
Hasło: vendor

Więcej o Cs-Cart
screen_cs-cart

Hosting

Nasze serwery przystosowane są do aplikacji, które mamy w swojej ofercie. Moc obliczeniowa maszyn jest znacznie wyższa niż standardowe oferty na obecnym rynku. Dużą zaletą jest możliwość zwiększenia wydajności w każdym monecie korzystania z usługi. Naszymi maszynami opiekuje się jedna z największych serwerowni w Polsce.

Gwarantujemy stabilność działania oraz support24!