Elektro Omega

Najlepsza oferta dla hurtowni elektrycznych.

Jest to grupa zrzeszająca hurtownie elektryczne. Firma zapewnia dostawy od wybranych producentów z polskiego i zagranicznego rynku zapewniając najlepsze oferty. Dzięki wsparciu Draft Interactive centrala polepszyła swoją wydajność przez automatyzację procesów. System B2B to nie tylko składanie zamówień ale i platforma informacyjna i społecznościowa wewnątrz grupy Elektro Omega.
Elektroomega banner
Elektroomega Logo
Elektroomega widok na desktopie
Naszym zadaniem było usprawnienie codziennej pracy w firmie. Zbudowaliśmy nowy system B2B który w znaczący sposób zredukował ilość zadań jakie mieli do wykonania pracownicy. Synchronizacja z systemem ERP na bieżąco informuje klientów biznesowych o ich stanie konta i statusie zamówień. Synchronizacja, cen, dokumentów, przypomnienia i powiadomienia to jeden z atutów wdrożenia. Aktualizacja stanów magazynowych bezpośrednio z magazynami producentów pozwala na zebranie niezbędnych informacji o produkcie w jednym systemie.
Elektroomega widok na telefonie
Kolejnym zadaniem było postawienie platformy handlowej B2C typu marketplace. Hurtownie zrzeszone w grupie Elektro Omega otrzymały narzędzie przez które mogą obsługiwać swoich klientów końcowych. Jedna baz produktów zapewniająca standard prezentowanych towarów. Wewnętrzna porównywarka cen. Osobne stany magazynowe. Lista ulubionych hurtowni. Indywidualne rabaty dla stałych klientów, to jedynie garść możliwości jakie daje ten system.