Doradztwo i strategie marketingowe

Marketing to coś więcej niż tworzenie reklamy. Bez strategii i odpowiedniego rozpoznania rynku można wydać mnóstwo pieniędzy na działania marketingowe, które nie przyniosą żadnego skutku. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą pochłoniętym działalnością bieżącą swojej firmy i szukasz specjalistów, którzy pomogą Tobie znaleźć odpowiedź na kluczowe pytania:

  • jak zwiększyć sprzedaż?
  • jak pozyskać nowych, lojalnych klientów?
  • w jaki sposób zmodyfikować dotychczasowe działania marketingowe, aby były bardziej skuteczne?
  • jakie wdrożyć nowe działania reklamowe?
  • jak wyznaczyć drogę do osiągnięcia założonych celów, przy użyciu jakich narzędzi marketingowych, w jakim czasie i z jakim budżetem?

to świetnie trafiłeś! Doradzimy i stworzymy dla Ciebie taką strategię marketingową, która w pełni wydobędzie potencjał Twojej firmy.

Strategie

Każde przedsięwzięcie maketingowe musi być podparte dobrą strategią działania. Strategia ta zawiera jasno określone zasady postępowania, które powinieneś spełnić, aby odnieść sukces.

01

Copywriting

"Daj odbiorcom jakość. To najlepszy rodzaj reklamy" - twórz treści, które nie dość, że przyciągną uwagę Twojego klienta, to będą wprowadzały dla niego określoną wartość. Pisz językiem korzyści Twoich odbiorców.

02

Magiczna siła słów

Czyli dobry content – to ważny element tworzenia serwisów internetowych. Odpowiednia treść i artykuły na Twojej stronie powinny przykuwać uwagę, wzbudzać ciekawość oraz zaufanie w oczach potencjalnych klientów. Jak to zrobić dobrze, jednocześnie wyróżniając się na tle konkurencji? Stworzymy dla Ciebie teksty, które będą przyjazne dla Twojego odbiorcy, ale to mało. Będą one również przyjazne dla wyszukiwarek internetowych pod kątem SEO.

Z naszą pomocą optymalizacja i pozycjonowanie zaowocuje wyższą pozycją Twojej strony w wyszukiwarkach internetowych.

Media społecznościowe

Działania w mediach społecznościowych stwarzają ogromne możliwości komunikacyjne, ale tylko wtedy, gdy są świadomie i dobrze zaplanowane. Czy wiesz gdzie w internecie spędzają czas Twoi klienci? Czy wiesz jakich poszukują informacji, mając w planach zakup Twojego produktu/usługi? Gdzie ich poszukują? Jakie mają potrzeby? Co ich zaciekawi i skłoni do nawiązania z Tobą (Twoją marką/firmą) jakiegoś dialogu? Bez odpowiedniego poznania Twojej grupy docelowej, jakiekolwiek działania promocyjne są naprawdę bez sensu. To zupełnie jakbyś miał kupić prezent osobie, której nie znasz. Trudne, prawda?

Cały sekret w działaniach social media tkwi więc w umiejętnym dobraniu treści komunikatów do ich odbiorców. Treści, które nakłonią użytkowników do rozmów, komentowania, wymiany doświadczeń, itp. Muszą więc być dobrze zaplanowane i atrakcyjnie przygotowane.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w tej kwestii przygotujemy i wdrożymy dla Twojej marki skuteczną strategię promocji w social media.

Social

Bądź aktywny w social media i buduj relacje ze swoimi dotychczasowymi oraz potencjalnymi klientami. Dzięki takiej formie ciągłej komunikacji budujesz zaufnie i autorytet swojej marki!

03