CRE Property

O nieruchomościach komercyjnych wiedzą wszystko. To grupa doświadczonych ekspertów nieruchomości komercyjnych. Specjalizują się w komercjalizacji, zarządzaniu oraz sprzedaży obiektów przynoszących dochód. Dla usprawnienia ich pracy zbudowaliśmy dedykowane rozwiązanie oparte na naszym autorskim systemie CMS.
Prace zaczęliśmy od zaprojektowania logotypu które będzie zarazem eleganckie i nawiązywało do branży nieruchomości. Kolejnymi zadaniami było stworzenie pełnej identyfikacji wizualnej wraz z dokumentacją CI. Narzędzie ułatwiające obsługę zapytań klientów to strona internetowa z usługami i ofertami sprzedaży i najmu nieruchomości.
Dynamiczny formularz kontaktowy pozwala uzyskać sprecyzowane informacje od klientów. Zaawansowana wyszukiwarka i lokalizator ofert na mapie zapewnia klientom łatwe wyszukanie i dopasowanie ofert do ich potrzeb. System CMS to podstawowe narzędzie doradcy klienta przy budowaniu ofert. Do dziś dostarczamy firmie produkty graficzne i rozwijamy platformę cre-property.pl
Firma postawiła na nowe media. Wideo blog pozwala użytkownikowi zapoznać się z obiektami dzięki wideo prezentacji. Cała produkcja została przygotowana przez zespół Draft Interactive.
 
Przejdź do filmów